Siatka wędzarnicza

39,84 zł
Siatka : 48x48 Modułowe metalowe
Ilość
Dodaj do listy życzeń

Akcesoria wędzarnicze są niezbędne do przeprowadzenia skutecznego i bezpiecznego procesu wędzenia mięsa, ryb lub innych produktów spożywczych. Oto kilka powodów, dla których akcesoria wędzarnicze są potrzebne do wędzenia:

 1. Wędzarnia - wędzarnia to miejsce, w którym produkty spożywcze są wędzone. Wędzarnia powinna być wyposażona w piec lub źródło ciepła, w którym można wytworzyć dym do wędzenia, jak również w drzwi i lub podnoszony daszek, aby umożliwić dostęp do wewnątrz wędzarni.

 2. Łopatka wędzarnicza - łopatka wędzarnicza służy do przenoszenia mięsa, ryb lub innych produktów do i z wędzarni bezpiecznie i bez kontaminacji.

 3. Drewno do wędzenia - drewno do wędzenia, takie jak buk, orzech, dąb lub jabłoń, jest potrzebne do wytworzenia dymu, który nadaje produktom spożywczym unikalny smak i aromat. Drewno do wędzenia musi być wysokiej jakości i wolne od chemikaliów lub innych zanieczyszczeń, które mogą wpłynąć na smak i jakość produktów.

 4. Termometr- termometr jest potrzebny do monitorowania temperatury wewnętrznej produktów w trakcie wędzenia. Bez dokładnego pomiaru temperatury, istnieje ryzyko, że produkty nie zostaną wędzone w odpowiedni sposób i nie będą bezpieczne do spożycia.

 5. Papier do wędzenia - papier do wędzenia, tak jak papier pergaminowy lub folia aluminiowa, służy do przechowywania wędzonych produktów w chłodni lub zamrażarce. Papier do wędzenia jest również przydatny do ochrony produktów przed kontaminacją i wilgocią.

 6. Wędzarniczy regulator ciśnienia termoregulator- regulator ciśnienia jest potrzebny, gdy wędzarnia jest wyposażona w źródło ciepła, takie jak gaz lub elektryczność. Regulator ciśnienia umożliwia kontrolowanie ciśnienia gazu lub prądu elektrycznego, aby uzyskać optymalną temperaturę i wytworzyć dym do wędzenia.

 7. Solanka- solanka, czyli roztwór soli i wody, jest potrzebna do marynowania mięsa lub ryb przed wędzeniem. Solanka pozwala na dodanie smaku i zapobiega rozwojowi bakterii.

Podsumowując, akcesoria wędzarnicze są niezbędne do przeprowadzenia procesu wędzenia mięsa, ryb lub innych produktów spożywczych w sposób bezpieczny i skuteczny. Dzięki nim można uzyskać wędzone produkty smaczne i o przepięknej barwie kolorystycznej.OFERUJEMY PAŃSTWU

 • Siatka stalowa do wędzarni marki Pan Kornik 1 sztuka

DANE TECHNICZNE

 • Grubość: drutu: 2 [mm]
 • Wymiar siatki: dostosowany do wędzarni PanKornik o maksymalnym wymiarze 50x50cm
 • Materiał: czarna stal

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 • Ruszt na rybę. Dostosowany specjalnie do naszych wędzarni. Wykonany z grubego drutu. Zapewnia wygodę, szczególnie podczas wędzenia ryb.
 • Wykorzystując siatkę mamy pewność że nasza wędzonka nie wyląduje na dnie wędzarni.
 • Ze względu na delikatne mięso ryb, które zrywa się z haków polecamy Państwu doskonałe rozwiązanie i ułożenie wędzonych produktów na ruszcie.
 • Siatka idealnie nadaje się również do wędzenia serów.
5905214400859
1932 Przedmioty

Opis

Siatka wędzarnicza
34x38 cm - Szafy wędzarnicze
45x38 cm - Wędzarnie solidne premium
45x45 cm - Wędzarnie modułowe drewniane
48x48 cm - Wędzarnie modułowe metalowe

Specyficzne kody

ean13
5905214400859

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.5
1 Recenzja
★★★★★ Doskonały 0
★★★★☆ Bardzo dobry 1
★★★☆☆ Dobry 0
★★☆☆☆ Średni 0
★☆☆☆☆ Słaby 0

 • Recenzje (1)
 • Pytania i Odpowiedzi (0)