Wysyłki i zwroty w naszym sklepie

  • DOSTAWY

Dostawy na terenie całego kraju realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej Patron Service oraz DPD.  Czas realizacji dostawy wynosi do maksymalnie do 3dni roboczych.  Zamówienia nie są realizowane w soboty, niedziele i w czasie polskich świąt państwowych.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych adresata.

WARUNKI DOSTAWY NA TERENIE POLSKI

Cennik:

  • Przesyłka kurierska: 15zł paczka do 30kg
  • Przesyłka kurierska pobraniowa (płatność przy odbiorze): 20 zł paczka do 30kg

WARUNKI DOSTAWY PRZESYŁEK ZAGRANICZNYCH

Opłaty: 

Wszystkie ceny w sklepie internetowym pankornik.pl są podawane w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Płatność za zamówienie zagraniczne jest możliwa przelewem elektronicznym lub kartą kredytową.

Paczka przesłana z Polski za granicę może podlegać dodatkowym opłatom importowym i podatkom, nakładanym przez kraj odbiorcy. Wysokość dodatkowych opłat zależy od ustawodawstwa kraju odbiorcy.

Uwaga:

Jeśli opakowanie paczki jest uszkodzone, lub zachodzi podejrzenie otwarcia, zgniecenia zawartości, itp., należy w obecności kuriera  sporządzić protokół szkody, nie przyjmować przesyłki i możliwie szybko skontaktować się z nami.

  • ZWROTY

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klientowi sklepu internetowego przysługuje prawo do rezygnacji z zakupionego towaru i odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrotu można dokonać tylko wtedy, gdy towar nie był używany, kopiowany, nie został w żaden sposób zniszczony ani pozbawiony oryginalnego fabrycznego opakowania.

W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar należy odesłać wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura) oraz pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na adres: Pan Kornik s.c. ul. Św. Rocha 14A lok. 10, 15-879 Białystok.

Zwrot pieniędzy wynikający z rezygnacji z zakupu zostanie dokonany przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto w terminie do 14 dni roboczych od chwili otrzymania zwrotu.

Koszty odesłania towaru pokrywa klient. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Prosimy o przemyślane zakupy.

  • REKLAMACJE

W przypadku stwierdzenia wady fabrycznej lub uszkodzenia w wyniku transportu prosimy o zwrot towaru wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura) oraz dokładnym opisem przyczyny reklamacji na adres: Pan Kornik s.c. ul. Św. Rocha 14A lok. 10, 15-879 Białystok.

W przypadku uznania reklamacji produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to  niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu) gwarantujemy zwrot pieniędzy lub wymianę na inny uzgodniony z Klientem towar.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni od chwili otrzymania uszkodzonego towaru. Reklamacji nie podlegają towary uszkodzone z winy użytkownika.

Zwrot pieniędzy wynikający z uznanej reklamacji zostanie dokonany przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto w terminie do 14 dni roboczych od chwili rozpatrzenia reklamacji.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji koszty wysyłki pokrywa Klient. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.