Wędzarnia Borniak UWDS-70 Zobacz większe

Wędzarnia Borniak UWDS-70

uwds-70

100 Przedmioty

2 599,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wędzarnia UWDS-70 wykonana jest ze stali nierdzewnej, co znacznie wydłuża jej trwałość i sprawia, że obudowa dobrze znosi działanie wysokich temperatur oraz wilgoci. Specjalny panel sterowania pozwala zmieniać ustawienia zależnie od Twoich potrzeb.

Grzałka o maksymalnej mocy 500 W jest niezastąpiona podczas wędzenia nawet większych wsadów mięsa, ryb, czy warzyw – z powodzeniem wystarczy na wędzenie maksymalnej ilości produktów, czyli 10 kg. Wnętrze mieści 6 półek, więc poza tradycyjnym wędzeniem na hakach z powodzeniem wykorzystasz możliwość poziomego układania wędzonek.

Praktyczne aspekty wędzarni UWDS-70

Istotną cechą tego modelu wędzarni jest złożony system bezpieczeństwa, zapobiegający przede wszystkim przegrzaniu wnętrza komory, ale również skapywaniu soków z wędzonek na grzałkę. Wędzonki są również chronione przed dymem z komina, ponieważ i w tym przypadku, i dla ochrony grzałki zastosowane zostały specjalne okapniki.

Na całość wędzarni oraz akcesoriów dodatkowych składają się:

  • szafa wędzarnicza SW-70,
  • generator dymu GD-01,
  • 1 półka nierdzewna,
  • 3 poprzeczki do zawieszania,
  • 5 haków „S”,
  • 5 haków podwójnych,

i dodatkowo:

  • zrębki wędzarnicze na około 9 wędzeń (10 l).

Doskonałą izolację termiczną zapewniają podwójne ścianki komory wędzarni, wypełnione pianką poliuretanową, a także drzwiczki ze specjalną uszczelką, zamykane na magnes. Takie połączenie sprawia, że podczas wędzenia zawsze uzyskasz oczekiwany efekt.

Do wędzarni możesz zamówić również dodatkowe półki, przystawkę do zimnego wędzenia oraz poszczególne akcesoria.

Opinie

Napisz opinię

Wędzarnia Borniak UWDS-70

Wędzarnia Borniak UWDS-70