Wędzarnia Borniak BBD-70 Zobacz większe

Wędzarnia Borniak BBD-70

bbd-70

100 Przedmioty

2 799,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W wędzarni BBD-70 prostota działania wynika z profesjonalnych rozwiązań. Zasyp zrębków wędzarniczych oraz generator dymu ustawiane są za pomocą jednego przycisku, nie wymagają stałego nadzoru nad pracą komory. To automatyzacja na miarę potrzeb.

Optymalna temperatura spalania drewna oraz brak ognia w komorze wędzarniczej to cechy, które sprawiają, że Twoje wędzonki będą aromatyczne, soczyste, bez ryzyka osmolenia. Moc grzałki do 1000 W sprawia, że w krótkim czasie wnętrze komory nagrzewa się nawet do 150oC, co jest ważne dla skrócenia procesu wędzenia również przy maksymalnym, 10-kilogramowym wsadzie.

Niezawodne działanie wędzarni Borniak BBD-70

Wędzarnie marki Borniak pozwalają wędzić na gorąco i na zimno – z użyciem specjalnej przystawki. Jest to zarówno efektywne, jak i bezpieczne, a z dodatkowych systemów bezpieczeństwa warto podkreślić między innymi okapniki, zatrzymujące soki z wędzonek dla ochrony grzałki oraz specjalny kominek, który pozwala kontrolować ilość dymu w komorze. Te rozwiązania to prostota i nowoczesność w jednym.

Wybierając model BBD-70 otrzymasz w pełnym zestawie:

  • szafę wędzarniczą SW-170,
  • generator dymu GD-01 wraz z pokrywą,
  • 2 uchwyty do przenoszenia wędzarni,
  • 1 opakowanie haków S (5 szt),
  • 1 opakowanie haków podwójnych (5 szt),

a dodatkowo:

  • łącznie 10 l zrębków wędzarniczych – optymalnego paliwa do generatora dymu.

Wędzarnia łączy w sobie efektywność oraz bezpieczeństwo, a jej budowa pozwala na wędzenie bez strat ciepła. Tlące się zrębki nie spadają na elementy grzejne, ewentualne skropliny z wędzenia również są odpowiednio izolowane, dlatego Twoje urządzenie daje optymalne warunki dla każdej wędzonki.

Do wędzarni możesz zamówić także przystawkę do zimnego wędzenia oraz poszczególne akcesoria.

Opinie

Napisz opinię

Wędzarnia Borniak BBD-70

Wędzarnia Borniak BBD-70