Wędzarnia Borniak BBDS-70 Zobacz większe

Wędzarnia Borniak BBDS-70

bbds-70

100 Przedmioty

3 149,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Model BBDS-70 to nowoczesna wędzarnia domowa o mocy 1115 W, zatem dająca możliwość intensywnego wędzenia. Jest jednocześnie prosta w obsłudze dzięki sterowaniu cyfrowemu za pomocą specjalnego panelu cyfrowego, który pozwala precyzyjnie ustawiać parametry.

Maksymalna temperatura w komorze wynosi 150°C, a sama konstrukcja wędzarni pozwala utrzymać dowolnie ustawioną temperaturę, co znacznie skraca czas wędzenia i sprawia, że wędzonki mają idealny smak, aromat oraz stopień kruchości. Maksymalny wsad to 10 kg; produkty można wędzić na hakach lub poziomo na półkach.

Idealna wędzarnia do bezpiecznego użytkowania

Cała konstrukcja wędzarni wykonana jest ze stali nierdzewnej, całkowicie bezpiecznej do użytkowania w kontakcie z żywnością. Twoje wędzonki nie będą chłonąć żadnych dodatkowych zapachów, cały proces wędzenia odbędzie się w optymalnych warunkach. W tym celu zastosowano również między innymi specjalne okapniki, które zapobiegają ściekaniu soków bezpośrednio na grzałkę, co ma wpływ także na bezpieczeństwo urządzenia.

Standardowa wędzarnia BBDS-70 oraz jej wyposażenie to:

  • szafa wędzarnicza nierdzewna SW-170,
  • generator dymu nierdzewny GDS-01,
  • 2 uchwyty do przenoszenia,
  • 1 ruszt wzmocniony,
  • 5 haków „S”,
  • 5 haków podwójnych,

a dodatek do zestawu to:

  • 5 x 2 litry zrębków wędzarniczych.

Grzałka oraz specjalna spirala w generatorze dymu sprawiają, że spalanie odbywa się w sposób kontrolowany, idealny dla wędzenia dowolnych produktów. Dodatkowo specjalny kominek pozwala kontrolować ilość dymu, dlatego zachowana może być powtarzalność procesów wędzenia, aby za każdym razem otrzymać równie dobry efekt.

Sprawdź także dodatkowe wyposażenie wędzarni: półki, termometr, przystawkę do wędzenia na zimno i inne.

Opinie

Napisz opinię

Wędzarnia Borniak BBDS-70

Wędzarnia Borniak BBDS-70