Wędzarnia Borniak UWD-150 Zobacz większe

Wędzarnia Borniak UWD-150

uwd-150

100 Przedmioty

2 849,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Domowa wędzarnia cyfrowa UWD-150 jest przykładem urządzenia funkcjonalnego, prostego w obsłudze, a jednocześnie dającego niemal nieograniczone możliwości wędzenia. Solidna konstrukcja oraz nowoczesny panel sterujący stanowią korzystne połączenie.

W tym modelu moc grzałki komory wynosi 1400 W, co daje możliwość intensywnego wędzenia w przypadku twardszych odmian mięs, ale również ustawienia niższej mocy dla wędzenia delikatnych ryb, czy warzyw. Pojemność komory to 150 litrów, dlatego z powodzeniem można wędzić jednocześnie 20 kg produktów, wieszając je na hakach lub układając na specjalnych półkach.

Wybierz wędzarnię domową wysokiej jakości

Za możliwość wędzenia na gorąco i na zimno odpowiada specjalny system wyposażony w grzałkę. Po włączeniu grzałki na panelu sterowania, rozpoczyna się proces spalania drewna. Za bezpieczeństwo wędzonek odpowiadają między innymi specjalne okapniki, zbierające skraplająca się wilgoć z produktów, a także kominek, którego regulowanie wpływa na ilość dymu w komorze.

Zamawiając wędzarnię UWD-150 otrzymasz ją w zestawie:

  • szafa wędzarnicza SW-150,
  • generator dymu GD-01,
  • 3 pręty do zawieszania produktów,
  • 5 haków podwójnych,
  • 5 haków "S",
  • 2 uchwyty do wygodnego przenoszenia,

a dla optymalnego wędzenia pod kątem paliwa:

  • 10 litrów zrębków bukowych lub olchowych.

Specjalna konstrukcja, odpowiedzialna za prawidłowy przebieg wędzenia, to między innymi drzwiczki zamykane na magnes, za których szczelność odpowiadna specjalna uszczelka, całkowicie odporna na działanie wysokiej temperatury. Jednocześnie dzięki temu ustawiona na panelu temperatura komory zostanie szybko osiągnięta i utrzyma się przez całe wędzenie.

Wraz z wędzarnią warto zamówić dodatkowe wyposażenie: półki, przystawkę do wędzenia na zimno, termometr i inne.

Opinie

Napisz opinię

Wędzarnia Borniak UWD-150

Wędzarnia Borniak UWD-150