Wędzarnia Borniak UWDS-150 Zobacz większe

Wędzarnia Borniak UWDS-150

uwds-150

100 Przedmioty

3 449,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W wędzarni UWDS-150 z powodzeniem przygotowywać można wędzonki w sposób nowoczesny, w pełni bezpieczny, z zachowaniem naturalnego smaku i aromatu produktów. Cyfrowe sterowanie pozwala szybko i sprawnie obsługiwać wszystkie procesy odbywające się w komorze wędzarniczej.

Grzałka komory ma moc 1400 W, co pozwala uzyskać także intensywny stopień uwędzenia, a 150 litrów pojemności komory mieści z powodzeniem 20 kg wsadu, gdzie produkty można wędzić zarówno w pozycji pionowej, jak też poziomo ułożone na specjalnych półkach. Wnętrze wędzarni daje możliwość samodzielnego ustawiania półek i wieszania haków.

Dodatkowe atuty wędzarni Borniak

Ten model domowej wędzarni cyfrowej jest stworzony do wygodnego przygotowywania produktów w procesie wędzenia na gorąco oraz na zimno, co daje możliwość wyboru. Za bezpieczeństwo wędzonek oraz samego urządzenia odpowiadają między innymi specjalne okapniki, zapobiegające ściekaniu wszelkich skroplin na grzałkę wędzarni.

Zamawiając wędzarnię Borniak UWDS-150 otrzymasz w wersji podstawowej:

  • szafę wędzarniczą SW-150,
  • generator dymu GD-01,
  • haki „S” – 5 szt,
  • haki podwójne – 5 szt,
  • zrębki wędzarnicze – 10 litrów.

Wędzarnia z powodzeniem utrzymuje ustawioną temperaturę wnętrza komory dzięki specjalnie uszczelnionym drzwiczkom, zamykanym na magnes. To gwarancja, że ciepło nie będzie się ulatniać, a temperatura wędzenia pozostanie stała. Taka powtarzalność wędzenia daje pewność, że gotowe produkty będą zawsze równie soczyste i apetyczne.

Dodatkowe elementy, które zwiększą wydajność wędzarni to: półki do komory wędzarniczej, przystawka do wędzenia na zimno oraz inne akcesoria.

Opinie

Napisz opinię

Wędzarnia Borniak UWDS-150

Wędzarnia Borniak UWDS-150