Wędzarnia Borniak BBD-150 Zobacz większe

Wędzarnia Borniak BBD-150

bbd-150

100 Przedmioty

3 399,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Domowa wędzarnia cyfrowa Borniak jest urządzeniem nowoczesnym, pojemnym, przystosowanym do częstego użytkowania. Ułatwienie w postaci panelu i sterowania elektronicznego daje możliwość szybkiego ustawiania parametrów, które mają istotny wpływ na cały proces wędzenia.

Imponująca moc grzałki komory to 1900 W, co przy pojemności komory wędzarniczej (150 l) pozwala optymalnie wędzić jednorazowo do 20 kg produktów. Mięsa, ryby, warzywa i inne produkty umieszczone pionowo na hakach lub poziomo, na specjalnych półkach, zyskają niepowtarzalny aromat, smak oraz zachęcający wygląd.

Nowoczesna wędzarnia Borniak – więcej korzyści

Atutem cyfrowych wędzarni Borniak jest praca w trybie pozwalającym wędzić na gorąco lub na zimno, dlatego z pomocą jednego urządzenia przygotować można niemal dowolne wędzonki. Kontrolowany proces wędzenia daje pewność, że efekty będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami, natomiast systemy bezpieczeństwa pozwolą na pełne ochronę wędzonek i wnętrza komory, na przykład poprzez obecność specjalnych okapników dla uniknięcia kontaktu skroplin z grzałką.

Zestaw wędzarniczy Borniak, który otrzymasz w ramach realizacji zamówienia:

  • szafa wędzarnicza SW-150 – 1szt.,
  • generator dymu GD-01 – 1szt.,
  • 3 kije wędzarnicze,
  • 1 opakowanie haków S (5 szt.),
  • 1 opakowanie haków podwójnych (5 szt.),
  • 2 uchwyty do przenoszenia,

a także:

  • 10 litrów zrębków wędzarniczych (5 x 2 l).

Za optymalną izolację termiczną wędzarni odpowiada jej konstrukcja z alu-cynku na zewnątrz oraz stali nierdzewnej wewnątrz komory wędzarniczej, a także dokładnie uszczelnione drzwiczki z zamknięciem magnetycznym. Ścianki wędzarni są podwójne, dodatkowo izolowane pianką poliuretanową, co daje gwarancję utrzymania stałej temperatury podczas każdorazowego wędzenia.

Dla zwiększenia wydajności wędzarni możesz zamówić osobno elementy, między innymi: dodatkowe półki, przystawkę do wędzenia na zimno, inne akcesoria.

Opinie

Napisz opinię

Wędzarnia Borniak BBD-150

Wędzarnia Borniak BBD-150