Wędzarnia Borniak BBDS-150 Zobacz większe

Wędzarnia Borniak BBDS-150

bbds-150

99 Przedmioty

3 999,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowoczesna wędzarnia ze stali nierdzewnej, z cyfrowym panelem sterowania to model domowy o unikalnych właściwościach. Intuicyjna obsługa oraz rzeczywisty wpływ sterowania na przebieg procesu wędzenia sprawiają, że przygotowywanie potraw metodą wędzenia jest skuteczne i przyjemne.

Wzmocniona grzałka grzałka to wydajność 1900 W, co pozwala w krótkim czasie podnieść temperaturę we wnętrzu komory wędzarniczej do 150oC i utrzymać ją na stałym poziomie lub dowolnie regulować panelem cyfrowym. Jednorazowo wędzarnia pomieści do 20 kg wsadu, dlatego możesz wędzić w sposób ekonomiczny zarówno, mięsa, jak też ryby, sery, czy warzywa.

Wybierz wędzarnię Borniak idealną dla siebie

Znając właściwości poszczególnych produktów będziesz wiedzieć o ich gotowości do wędzenia na zimno lub na gorąco. W wędzarni Borniak obie te opcje są możliwe, a ich ustawienie reguluje się jednym przyciskiem. Wnętrze komory to przestrzeń z odpowiednimi zabezpieczeniami, na przykład w postaci specjalnych okapników, które zapobiegają ściekaniu skroplin na grzałkę, a także kominka do kontroli ilości dymu w komorze.

Zestaw z modelem BBDS-150 to:

  • szafa wędzarnicza nierdzewna SW-150,
  • generator dymu nierdzewny GDS-01,
  • haki „S” – 1 opakowanie,
  • haki podwójne – 1 opakowanie,
  • uchwyty do przenoszenia – 2 sztuki

i dodatkowo:

  • zrębki wędzarnicze – 10 litrów.

Wnętrze komory wyposażone jest również w inne udogodnienia, które sprawią, że niezwłocznie można podłączyć urządzenie i rozpocząć przygotowanie domowych wędzonek. Wędzarnia jest niezwykle szczelna dzięki specjalnej uszczelce drzwiczek zamykanych na magnes. Również ściany wędzarni mają właściwości izolacyjne, ponieważ zostały uszczelnione pianką poliuretanową.

Możesz także zamówić osobno między innymi: dodatkowe półki, przystawkę do wędzenia na zimno, gotowe zestawy akcesoriów.

Opinie

Napisz opinię

Wędzarnia Borniak BBDS-150

Wędzarnia Borniak BBDS-150